ARŁAMÓW (2 dni)

Ośrodek Wypoczynkowy "Arłamów" to dawny obiekt Urzędu Rady Ministrów, położony na Pogórzu Przemyskim. Przez lata miejsce to owiane było mgiełką tajemnicy. Dostęp do ośrodka miały tylko najważniejsze PRL-owskie elity partyjno-rządowe. Podczas stanu wojennego Arłamów był miejscem internowania legendarnego przywódcy "Solidarności" Lecha Wałęsy.

1 dzień
Wyjazd z Chełma o godz. 7.00. Przejazd do Arłamowa. Zakwaterowanie w hotelu. Jazda na nartach. Obiadokolacja. Nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Jazda na nartach. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Chełma w późnych godzinach wieczornych.

Arłamów oferuje dwa podwójne orczyki o przepustowości 2400 osób/h. Długość tras wynosi około 400-700m, a różnica wzniesień do 90 m. Trasy są ratrakowane, naśnieżane i oświetlone. Do dyspozycji narciarzy szkoła narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu.


BIESZCZADY (2 dni)

Stacja narciarska "Laworta" to największy i jedyny w Bieszczadach wyciąg krzesełkowy. Główna trasa o długości 1250 m i różnicy wzniesień 256 m posiada homologację "FIS" na slalom i slalom gigant. Stoki są oświetlone, sztucznie śnieżone, ratrakowane i zabezpieczane przez ratowników bieszczadzkiej grupy GOPR. Do dyspozycji narciarzy wypożyczalnia i serwis sprzętu. Stacja posiada trzy wyciagi: krzesełkowy o długości 1300 m (zdolność przewozowa 1200 osób/h), orczykowy o długości 1250 m (zdolność przewozowa 1100 osób/h) i orczykowy o długości 300 m dla początkujących (zdolność przewozowa: 350 osób/h).

1 dzień
Wyjazd z Chełma o godz. 7.00. Przejazd do Ustrzyk Dolnych. Zakwaterowanie w hotelu. Jazda na nartach na stacji narciarskiej „Laworta”. Obiadokolacja. Nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Jazda na nartach na stacji narciarskiej „Laworta”. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Chełma w późnych godzinach wieczornych.

Zakwaterowanie w Ustrzykach Dolnych w Hotelu Laworta*** z zapleczem rekreacyjnym (sauna, siłownia, bilard). W odległości 900 m od hotelu znajduje się kryta pływalnia „Delfin” z jacuzzi i masażem. Możliwość organizacji bankietu zamiast obiadokolacji, karaoke, dyskoteki (z DJ-em lub orkiestrą), pokazów tanecznych samby brazylijskiej, konkursu ujeżdżania mechanicznego byka, striptizu, występu chippendalesów, przejazdu quadami lub skuterami śnieżnymi, ogniska, pokazu sztucznych ogni.


KRYNICA (2 dni)

Stacja narciarska "Jaworzyna Krynicka" oferuje 7 stale ratrakowanych tras zjazdowych, o zróżnicowanym poziomie trudności (4 czerwone, 1 niebieska, 1 zielona, 1 czarna) o łącznej długości ponad 8 km. 8 wyciągów orczykowych i nowoczesna kolej gondolowa. Łączna przepustowość wyciągów wynosi ponad 7500 osób na godzinę. Wszystkie trasy są naśnieżane, trzy są sztucznie oświetlane (najdłuższa w Polsce oświetlona trasa!), a nad bezpieczeństwem narciarzy stałą opiekę sprawuje GOPR.

1 dzień
Wyjazd z Chełma o godz. 7.00. Przejazd do Krynicy. Zakwaterowanie w hotelu. Jazda na nartach na stacji narciarskiej „Jaworzyna Krynicka”. Obiadokolacja. Nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Jazda na nartach na stacji narciarskiej „Jaworzyna Krynicka”. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Chełma w późnych godzinach wieczornych.

Na miejscu znajdują się liczne punkty gastronomiczne, licencjonowane szkółki narciarskie, serwis i wypożyczalnie sprzętu sportowego, sklepy ze sprzętem sportowym. Możliwość organizacji bankietu, biesiady przy ognisku, karaoke, dyskoteki (z DJ-em lub orkiestrą), kuligu, paint-ball, przejazdu quadami lub samochodami terenowymi.

 

Powrót